MENY

Spelschema


Fredag 30:e jan      
Tid Match-nr Hemmalag Bortalag Resultat
12.00 1 Helenelund Borlänge 0 - 11
12.50 2 Falu BS Gustavsberg Bandy 4 - 1
13.40 3 Lidköpings AIK Kareby IS 18 - 0
14.30   ISUNDERHÅLL    
15.00 4 Hammarby IF BF IFK Vänersborg 5 - 0
15.50 5 Tillberga Bandy GT 76 7 - 0
16.40 6 Blåsut Vänersborg BK Spånga Bandy 2 - 6
17.30   ISUNDERHÅLL    
18.00 7 Botnia Villa Lidköping BK 9 - 0
18.50 8 Lidköpings AIK Helenelund 9 - 1
19.40 9 Ljusdals BK Vetlanda BK 2 - 1
20.30   INVIGNING MED STRAFFTURNERING  
20.50   ISUNDERHÅLL    
21.20 10 Kareby IS Borlänge 0 - 13
22.10 11 Hammarby IF BF Falu BS 5 - 2
         
Lördag 31:a jan      
07.00 12 Botnia Tillberga Bandy 1 - 4
07.50 13 IFK Vänersborg Gustavsberg Bandy 2 - 1
08.40   ISUNDERHÅLL    
09.00 14 Villa Lidköping BK GT 76 1 - 2
09.50 15 Ljusdals BK Blåsut Vänersborg BK 5 - 1
10.40   ISUNDERHÅLL    
11.00 16 Vetlanda BK Spånga Bandy 1 - 3
11.50 17 Helenelund Kareby IS 9 - 1
13.00   ISUNDERHÅLL    
13.20 18 IFK Vänersborg Falu BS 1 - 5
14.10    ISUNDERHÅLL    
14.30 19 Borlänge  Lidköpings AIK 1 - 7
15.20   ISUNDERHÅLL    
15.40 20 Gustavsberg Bandy Hammarby IF BF 0 - 2
16.30   ISUNDERHÅLL    
16.50 21 Blåsut Vänersborg BK Vetlanda BK 1 -5 
17.40   ISUNDERHÅLL    
18.00 22 Tillberga Bandy Villa Lidköping BK 2 - 1
18.50   ISUNDERHÅLL    
19.10 23 Spånga Bandy Ljusdals BK 1 - 3
20.00   ISUNDERHÅLL    
20.20 24 GT 76 Botnia 0 - 8
21.10   ISUNDERHÅLL    
21.30 25 IFK Vänersborg Helenelund 2 - 3 
22.20   ISUNDERHÅLL    
22.40 26 Gustavsberg Kareby 7 - 1
23.30   ISUNDERHÅLL    
23.50 27 Vetlanda GT76 6 - 1
00.40   ISUNDERHÅLL    
01.00 28 Blåsut Vänersborg Villa Lidköping 2 - 0
         
Söndag 1:a feb      
    Kvartsfinaler    
07.00 29 Ljusdals BK Botnia 4-3
07.50   Isunderhåll    
08.10 30 Tillberga Bandy Spånga Bandy 3-2
09.00   Isunderhåll    
09.20 31 Lidköpings AIK Falu BS 5 - 3
10.10   Isunderhåll    
10.30 32 Hammarby IF Borlänge 3 -2
11.20   Isunderhåll    
         
    Semifinaler    
11.50 33 Ljusdals BK
Lidköpings AIK

4 - 5
12.40   Isunderhåll    
13.00 34 Tillberga Bandy
Hammarby 5 - 1
13.50   Isunderhåll    
    Match om 3:e pris    
14.20 35 Ljusdals BK Hammarby 1 - 3
15.10   Isunderhåll

         
    Final    
15.40 36 Lidköpings AIK Tillberga 0-5
16.45   Prisutdelning    


Webdoc CMS